KARGO VE İADE PROSEDÜRÜ

 
Sitemizden satın alacağınız ürünler imalatçı firma garantisi altındadır. Satın aldığınız ürün ile beraber yollayacağımız fatura garanti belgesi yerine geçmektedir. Bu sebeple yollayacağımız bu faturayı özenle saklayınız. Ürünlerimizin hepsi %100 orijinaldir.

 

 

Paketinizin Kargolanması ve Teslim Politikası 

Sipariş verdiğiniz ürünler genellikle aynı gün kargolanmaktadır. Yoğun zamanlarda bu süre 1-5 iş günü  boyunca sürmektedir. Sipariş durumunuzu takip etmek için tıklayınız.

DEGİŞİM VEYA İADESİ 7 gün içinde  ürün de herhangi bir hata defo varsa koşulsuz degişim yapıyoruz yapacağınız iş ptt kargo bu kot 100167321 üzerinden ücreti gönderici ye  ait bunun dışında kargo kabul edilmez size geri dönecektir paket bize ulaşım olunca degişim bilgisi verilecektir bu durum dışında ürün bizden kaynaklanan bir sorun yok sa İADESİ belirli maliyetleri düşülür gitti gel kargo maliyet ve hizmet veya Kapıda ödeme maliyetibedeli bu şekilde iade olur paket bize sorunsuz bir şekilde fatura ile ulaştığında ürün herhangi bir işlem görmediyse orjinalini

ambalaj içinde bize ulaşım olduğunda sizin onayınız alınınca  Kredi kart veye vereceginiz iban no 1/14 gün içinde paranız iadesi olur verilen bilgiler doğrultusunda hareket etmenizi rica ederiz www.Sallizm.çöm. kargo ücreti ödeyip gönderebilirsiniz 

Gönderimlerinizi, PTT ile göndermeniz gerekmektedir.müşteri 100167321 kodu üzerinden Bu kargo dışında tarafımıza gönderilecek alıcı ödemeli kargolar kabul edilmeyecektir.
Belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün iadesini ÜCRETLi KARGO avantajı ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.  

 

 

Gönderim Adresi: 
 PTT KARGO KOD 100167321-ÖMERAĞA MH. İSTİKLAL CD. SAROĞLU İŞ HANI N:83/4 Kocaeli İzmit

 

 

 

Ürünlerimizi kullanmadan önce kullanım kılavuzunu ve kullanım talimatlarını dikkatlice okuyunuz. 
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren 15 (ONBEŞ gün içinde iade edebilirsiniz. Bu durumda ürünü, ürüne ait faturayı ve iade dilekçesini firmamıza ulaştırmanız gerekmektedir. 
İade edeceğiniz ürünün ticari vasıflarını kaybetmemiş olması gerekmektedir. Ürünün iadesinde bir engel olmadığı servisimizce onaylandıktan sonra ürün bedeli 1-3 hafta içerisinde kredi kartınıza veya banka hesabınıza geri yatırılacaktır. Bu işlem sırasındaki kargo hizmetleri müşteriye aittir. Ambalajı açılmış, tahrip edilmiş, kullanılmış ürünlerin iadesi KESİNLİKLE kabul edilmez. FATURA OLMASI GERKİYOR
Bu konu ile ilgili sorularınızı Whatsapp no 05439004141 [email protected] adresine iletebilirsiniz. 

 

 

Siparişimdeki ürünü / ürünleri iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım? 

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 15 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. üründe herhangi orjinalligi bozulmadan veya abiyelik ürün iade hakkının olmasası hijyen kurallarına göre iade kabul edilmez kargo müşteriye aittir
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.fatura yoksa görevliden talep edin Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunu unutmayınız. 

 

  • TEKSTİL ÜRÜNLERİ İADE ŞARTLARI
  • Ürünü/ürünleri dış ortamlarda denemeyiniz. Kullanılmış ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.
  • Ürünün etiketlerini, ambalajını yırtmayınız, tahrip etmeyiniz.
  • Ürünü denedikten sonra temiz olduğundan emin olunuz.
  • Ürünü makinede ya da elde yıkamayınız. Kuru temizleme yapmayınız.etikette yıkama kurallarına ve kullanma kurllarına uyunuz
  • Ürünü kirletmeyiniz. Makyaj ya da herhangi bir kozmetik malzemesiyle temas ettirmeyiniz.
  • Ürünlerin satılabilir özelliğini kaybetmemesine özen gösteriniz.

 

Gönderim Adresi : -ÖMERAĞA MH. İSTİKLAL CD. SAROĞLU İŞ HANI N:83/4 

  

 

İade İşlemleri 

Gelen ürün öncelikle İade Departmanı tarafından incelenir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ile 7 iş günü arasında değişmektedir. 
Ürünün tüm fatura kopyaları ile beraber eksiksiz olarak elimize ulaşmasından itibaren en geç 10 iş günü içerisinde ücreti kredi kartınıza iade edilecektir. 
Bu iadenin bankanız tarafından kredi kartınıza yansıtılması 1-6 hafta arasındadır. 
Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Kargo görevlisi yanında açarak kontrol ettiğiniz ürün sorunsuz olarak teslim edilmiş sayılır. 
Kapıda Ödeme iadelerinde IBAN numaranızın tarafımıza bildirimi gereklidir. Kapıda ödemiş olduğunuz ürün tutarı hesabınıza iade edilir. Kapıda Ödeme iadelerinde kargo firması tarafından alınan hizmet bedeli iade edilmez.kargo göndericiye aittir...
  

 

İptal İşlemleri 

Verdiğiniz siparişinizi Pazartesi-Cumartesi günleri saat 17.00' e kadar,05415074141 Salland Salizm Müşteri Hizmetlerine  bağlanarak, ya da [email protected] e-posta adresine bilgi vererek iptal edebilirsiniz. Detaylı iletişim bilgilerimiz için tıklayınız.

NOT: İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinizin düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. İade faturasının, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmesi gerekmektedir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR